Atribuită Cumpărare directă

10 6026839 PANOU GARD ZINCAT SOFT 1500X2000 BUC 20,00 46,01 773,28 146,92 20 6000808 TEAVA DREPT 30X20X2 BUC 15,00 37,98 478,74 90,96 30 9500060 DEBITARE TEAVA PROFILE SUB 50X50MM AU 45,00 1,00 37,82 7,18

Număr anunț
DA26019692
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.289,84 RON
Valoare atribuită
1.289,84 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.289,84 RON

din 1.289,84 RON estimat