Atribuită
Cumpărare directă
LUB12 – Baza putere 12A tip LUB 12 - buc 2 x 183,93 lei fara TVA/ buc; LUCBX6BL – Unitate control tip LUCBX6BL - buc 2 x 117,28 lei fara TVA/ buc; LUA1C20 – Contact auxiliar No + No - buc 2 x 15,93 lei fara TVA/ buc; LU2MB0BL – Bloc inv. 32A 24V DC DIR - buc 2 x 367,47 lei fara TVA/ buc; LU9MR1C – Wired reverser CTRL Terminals - buc 2 x 29,83 lei fara TVA/ bic; LU9M1 – Bobina terminala tip LU9M1 - buc 2 x 12,39 lei fara TVA/ buc.
- Număr anunț
- DA26020447
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31230000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.453,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.453,66 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.