Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare, reparare, incarcare stingator tip P1, P6, G2, SM6 = TOTAL : 33 BUC. Verificarea se va face în 3 etape pentru a nu rămâne fără stingătoare in instituție pe perioada verificării la unitatea prestatorului . Se va aplica pe fiecare stingător autocolant personalizat cu data verificării / valablității stingătorului .
- Număr anunț
- DA25998465
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala Locala Sibiu (CUI 15408033)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558,50 RON
- Valoare atribuită
- 558,50 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.