Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO pentru autovehicul proprietate ARCUB - VW Transporter conform comanda 1375/21.07.2020. Asigurare CASCO GRADUAL acoperire EXTREME conform Conditii de asigurare - Groupama Asigurari S.A. pentru asigurat persoana juridica , pentru 1 microbuz inmatriculat permanent in Romania, Bucuresti, astfel: marca VW Transporter, 2461 cmc, 97 kw, 9 locuri, 3000 kg, Suma asigurata 20674 RON Fransize: zero pentru daune partiale si la dauna totala \Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: iulie 2020

Număr anunț
DA26015026
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.353,60 RON
Valoare atribuită
5.353,60 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.353,60 RON

din 5.353,60 RON estimat