Atribuită Cumpărare directă

MASCA IN 3 PLIURI. Produsul este ambalat la set de 50 bucati. Tariful mentionat este per bucata. Produsul are declaratie de conformitate emisa de producator.

Număr anunț
DA25998815
Autoritate contractantă
ORASUL EFORIE (CONSILIUL LOCAL EFORIE) (CUI 4617794)
Furnizor / câștigător
BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat