Atribuită Cumpărare directă

Pipeta AHN pipet4u Performance 20 - 200 μl,2 - 10 ml,100 - 1000 μl,SUPORT PUNGI WHIREL PACK INSOTITE DE CERTIFICATE DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,CERTIFICAT DE GARANTIE PENTRU PIPETE

Număr anunț
DA26015100
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.953,94 RON
Valoare atribuită
1.953,94 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.953,94 RON

din 1.953,94 RON estimat