Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA CUPRINDE: 110 m teava pn 10 d40, 2 buc niplu 1 1/4 zn, 3 buc mufa 40 1 1/4 fe, 1 buc mufa 32 phd, 1 buc red 1 1/4 -1, 1 mufa 40-40, 1 buc kober zertificat 4l, 1 buc traf 110cm, 1 buc amorsa 1l, 1 buc teu 32*1/1, 1 buc red 1 1/4-1, 1 buc dop 32 phd, 1 buc mufa 1 1/4 zn, 1 buc teava phd 32, 1 buc mufa 32*32, 2 buc banda semnalizatore

Număr anunț
DA25995260
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,75 RON
Valoare atribuită
642,75 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,75 RON

din 642,75 RON estimat