Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia a 14 buc FATA MASA IMPRIMATA 6 PERSOANE(1.4/1.4) necesare pentru CIA SF MARIA GOLESTI, centru subordonat DGASPC VRANCEA. DESCRIERE: TESATURA BBC 100%, 7 buc cu carouri rosu si 7 buc carouri verzi Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate si factura Transportul este inclus in pret
- Număr anunț
- DA26006305
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- ROPRODAL SRL (CUI 3181165)
- Cod CPV
- 39513100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,60 RON
- Valoare atribuită
- 264,60 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.