Atribuită Cumpărare directă

Snur De Etansare 150m LOCTITE , Diluant D509 Ref 0.9L, Lac Mahon Protector 2,5 l Ig 5173, Robinet Bi, Reductie Zn 1 1/2 -1 1/4

Număr anunț
DA26018851
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI 26128977)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,74 RON
Valoare atribuită
225,74 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,74 RON

din 225,74 RON estimat