Atribuită
Cumpărare directă
AMD CPU Desktop 2C/4T Athlon 3000G (3.5GHz,5MB,35W,AM4) box, with Radeon Vega 3 Graphics SKU: YD3000C6FHBOX - 8 buc. Placa baza MB AMD MSI AM4 A320M-A PRO MAX SKU: A320M-A PRO MAX -8 buc VENTILATOR GEMBIRD PC, 80x80x25 mm, ballbearing, „FANCASE/BALL” Memorie RAM Kingston, DIMM, DDR4, 8GB, 2666Hz „KCP426NS8/8” - 8buc SSD KINGSTON 2.5″ SATA3 240GB - SA400S37/240G – 8 buc CARCASA DELUX Middle-Tower ATX, sursa 450 (230W for 450W Desktop PC), Front USB+Audio, (Black), „DW605” - 8 buc DVDRW LG 24X SATA BULK BLACK GH24NSD5 - GH24NSD5 - 8 buc Monitor gaming LED IPS LG 21.5", Full HD, FreeSync, Negru, 22MK430H Cod produs: 22MK430H-B- 8 buc Tastatura Serioux 9400 ROMANIA, cu fir, RO layout, neagra, 104 taste, USB- 8 buc MOUSE GEMBIRD PC sau NB, cu fir, USB, optic, 1000 dpi, butoane/scroll 3/1, negru, „MUS-U-01” - 8 buc BOXE SPACER 2.0, RMS: 6W (2 x 3W), control volum, mufa casti, USB power, black, „SPB-216” - 8 buc Multifunctional laser monocrom Brother MFC-L2712DN, A4, Duplex, Retea Cod produs: MFCL2712DNYJ1 2 buc
- Număr anunț
- DA26013972
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAŢIONALĂ PENTRU CETĂŢENIE (CUI 26714810)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.636,40 RON
- Valoare atribuită
- 12.636,40 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.