Atribuită Cumpărare directă

55100000 Servicii hoteliere - cazare Hotel Capitol Bucuresti, 29.06-03.07.2020

Număr anunț
DA25961225
Autoritate contractantă
REGISTRUL NATIONAL AL DONATORILOR VOLUNTARI DE CELULE STEM HEMATOPOIETICE (CUI 28502147)
Furnizor / câștigător
13 TRAVEL STAR LIGHT S.R.L. (CUI 38610049)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
691,99 RON
Valoare atribuită
691,99 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

691,99 RON

din 691,99 RON estimat