Atribuită
Cumpărare directă
Costum personal medical, bluza+pantalon; costum medical medic 12 buc- alb; asistent 60 buc - mov; baies 15 buc- gri; infirmiera, ingrijitoare , spalatoreasa 32 buc - albastru; brancardier, profesor cfm, kinetoterapeut 6 buc-grena; registrator medical , garderobier, tehnician aparatura medicala, statician, magaziner, sef depozit 8 buc -lila; bucatar, ospatar 6 buc-bleu. - conform marimi aatasate la comanda
- Număr anunț
- DA25995436
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- FIRCONF TEXTILRAR S.R.L. (CUI 39146240)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.815 RON
- Valoare atribuită
- 11.815 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.