Atribuită Cumpărare directă

Reductor de presiune 1" presiune maxima intrare 25 bar reglaj presiune de iesire 1-5 bar (include 2 niple 1" si 2 racorduri olandeze 1")

Număr anunț
DA26012381
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI 14631150)
Cod CPV
42131141-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,92 RON
Valoare atribuită
153,92 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,92 RON

din 153,92 RON estimat