Atribuită Cumpărare directă

Botosi chirurgicali (acoperitori incaltaminte), pentru personalul medical si pacienti, de buna calitate si rezistenta sporita, din material plastic, culoare albastra, cu talpa texturata, cu elastic . Ambalare : 10 buc/rola, 100 buc/tipla, 5.000 buc/bax. Produsul este de foarte buna calitate, are marca CE si producatorul este certificat ISO. Societatea noastra este importatorul direct al acestui produs si avem certificare ISO pentru importul si distributia de produse medicale. Pe produse si pe ambalaje sunt scrise in limba romana denumirea si detalii ale produsului , precum si instructiuni de utilizare. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt timp de la primirea comenzii . Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA25958069
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat