Atribuită
Cumpărare directă
niplu fonta-zincata de 1/2 buc 20 mufa fonta-zincata de 1/2 buc 10 niplu fonta-zincata de 3/4 buc 10 mufa fonta -zincata de 3/4 buc 10 cot fonta -zincata nr.1 (filet interior-filet exterior) de 1/2 buc 10 cot fonta -zincata nr.2 (filet interior-filet interior) de 1/2 buc 10 cot fonta -zincata nr.1 (filet interior-filet exterior) de 3/4 buc 5 cot fonta -zincata nr.2 (filet interior-filet interior) de 3/4 buc 5 cot fonta -zincata nr.1 (filet interior-filet exterior) de 1 buc 5 cot fonta -zincata nr.2 (filet interior-filet interior) de 1 buc 5 cot fonta-zincata nr.1 (filet interior-filet exterior) de 1 1/2 buc 5 stut filetat la ambele capete de 20 cm fonta-zincata de 1/2 buc 10 stut filetat la ambele capete de 30 cm fonta-zincata de 2 buc 5 stut filetat la ambele capete de 30 cm fonta-zincata de 1 1/2 buc 5
- Număr anunț
- DA26015856
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
- Furnizor / câștigător
- SEBIANA SRL (CUI 12234609)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600,75 RON
- Valoare atribuită
- 600,75 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.