Atribuită
Cumpărare directă
SUPORT DIN PLASTIC PENTRU DOSARE, OFFICE LINER EDDING 89 ROSU , ALBASTRU, NEGRU, POST-IT 75*75 mm, PIX METALIC CU MECANISM, MARKER PERMANENT 4BUC./SET, FLUID CORECTOR CU PENSULA, HARTIE COPIATOR A4 80G/MP 500COLI/TOP, POST-IT INDEX 5 CULORI, BANDA ADEZIVA 48 mm x 66 m
- Număr anunț
- DA26018140
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.052,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.052,98 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.