Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Echipament Cod cartus Tip cartus Nr. pagini U.M. Cantitate 1 Samsung ML1640 SAMSUNG MLT-1082S Original 1500 BUC 1 2 Canon MF8000 CANON CRG-716B Original 2300 BUC 1 3 Canon MF8000 CANON CRG-716 YELLOW Original 1500 BUC 1 4 Canon MF8000 CANON CRG-716 CYAN Original 1500 BUC 1 5 Canon MF8000 CANON CRG-716 MAGENTA Original 1500 BUC 1 6 OKI MC363 OKI 46508712 Original 3500 BUC 1 7 OKI MC363 OKI 46508713 Original 1500 BUC 1 8 OKI MC363 OKI 46508714 Original 1500 BUC 1 9 OKI MC363 OKI 46508715 Original 1500 BUC 1
- Număr anunț
- DA25953593
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.133,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.133,60 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.