Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Autoutilitara,Marca: VW,Model: CRAFTER,Cilindree: 1968,An fabricatie: 2016,Masa maxima: 3500,Putere: 100 kw (136 cp),Nr locuri: 3 ASIGURATOR: CITY INSURANCE VALABILITATE: 12 LUNI

Număr anunț
DA25953037
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.902,85 RON
Valoare atribuită
1.902,85 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.902,85 RON

din 1.902,85 RON estimat