Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractantă dorește să repare locuința socială de pe strada Breslelor nr. 67, ap. 2 conform devizului atașat. Găsiți atașat: Deviz fara valori.pdf și Model de contract.doc Se va trimite pe adresa de e-mail rus.erika@valealuimihai.ro până la data de 15.07.2020 următoarele documente: formular de ofertă, deviz, declarațiile de neîncadrare în art. 164, 165 și 167 din Legea nr. 98/2016, declarația de evitare a conflictului de interese și Certificat constatator.
- Număr anunț
- DA25952671
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- CZIRJAK CONSTRUCT SRL (CUI 31482236)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.185,18 RON
- Valoare atribuită
- 30.185,18 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.