Atribuită
Cumpărare directă
DECORURI FARMAZON NUMAR DE REFERINTA: 557 PRET DE CATALOG: 600,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39298900-6 Diverse articole decorative (Rev.2) DESCRIERE: PACHETUL CONTINE: ROABA 1X 600 LEI 1 Increase value Decrease value 600,00 600,00 DECORURI FAT FRUMOS DIN LACRIMA NUMAR DE REFERINTA: 58 PRET DE CATALOG: 5.290,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39298900-6 Diverse articole decorative (Rev.2) DESCRIERE: PACHETUL CONTINE: ARC CU SAGETI - 1X140 LEI; BANCA - 1X 400.00 LEI; butoiase - 2X200 LEI; cadre lemn - 4X 500.00; CANDELABRU - 1X 200.00; FUS - 1X 50 LEI; PANOU CU BALCON + USI - 1X 1700 LEI; RAMA ICOANA - 1X 300 LEI; SABIE - 1X 50 LEI; SCUT - 1X 50 LEI mai putin
- Număr anunț
- DA25967795
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- DIANA MINI SRL (CUI 1965395)
- Cod CPV
- 39298900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.890 RON
- Valoare atribuită
- 5.890 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.