Atribuită Cumpărare directă

Banda adeziva (lata), dimennsiune 48x66m, transparenta, Pix cu mecanism 0.7, albastru Plic C6 alb silicon, 114x162, 80g Agrafe 33mm, metalice Notes autoadeziv 76 x 127 mm, 100 file, Stick"n - galben pastel Separatoare carton pentru biblioraft, 190g/mp, 105 x 240 mm, 100/set, culori diferite Plic C5 alb, cu lipire siliconica, 162x229, 90gr. Plic C4, siliconic, alb, 100g/mp, interior color Pix roller cu cerneala Xtra 805, 0,5mm, scriere albastra Textmarker varf lat, tesit, corp din plastic, cu cerneala lichida, clip de prindere rezistent

Număr anunț
DA25968424
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
Furnizor / câștigător
MASTER BIROTICA SRL (CUI 19179684)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.771,60 RON
Valoare atribuită
3.771,60 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.771,60 RON

din 3.771,60 RON estimat