Atribuită
Cumpărare directă
1/ EMAIL IDEEA GRI METAL KOBER 4L - 9 buc x 84.03 lei 2/ CIMENT STRUCTO PLUS 40 KG - 13 buc x 17.23 lei 3/ VAR HIDRATAT 20 KG - 20 buc x 10.08 lei 4/ NISIP VRAC - 6 mc x 79.83 lei 5/ BAZARCA VRAC - 2 mc x 79.83 lei 6/ ADEZIV AT31 VARA DURAZIV 25KG - 22 buc x 15.04 lei 7/ PANOU XPS 30 MM - 1 bax x 117.65 lei 8/ PAVAJ ELPRECO 4CM ROSU 10/20 - 28 mp x 42.02 lei 9/ BORDURI B5 CIMENT ELIS 100X500X150 - 139 buc x 6.30 lei
- Număr anunț
- DA25958884
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.321,68 RON
- Valoare atribuită
- 4.321,68 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.