Atribuită Cumpărare directă

Produsele vor fi ambalate individual, in ambalajul producatorului . Nu se percep taxe suplimentare pentru transport, etc. Livrarea produselor se va efectua in zilele lucratoare, in intervalul orar 08.00-14.00, cu anuntarea prealabila asupra datei livrarii la tel. 0214210900 int 401. Produsele supuse receptiei vor fi insotite de documente justificative(factura fiscala, ,(aviz de insotire în cazul în care nu este factură fiscală), certificat de calitate, certificat de garantie, declaratie de conformitate , alte documente). Produsele terbuie sa corespunda cerintelor producatorului radiotelefonului si sa fie compatibil cu acesta. Persoana de contact Silviu Huides tel. 0749810387.

Număr anunț
DA25968091
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
GLOB STAR TRADE S.R.L. (CUI 6422217)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566,59 RON
Valoare atribuită
566,59 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566,59 RON

din 566,59 RON estimat