Atribuită
Cumpărare directă
agrafe birou 28 mm 4 agrafe birou 50 mm 13 banda corector 6 Biblioraft 5cm(buc) 6 Biblioraft 8cm(buc) 14 capsator mic 1 capse 24/6(buc) 4 carnet foi parcurs transport marfa 2 carnet foi parcurs transport persoane 3 carton lucios A4 1 creion mecanic 0,5 mm 2 creion mecanic 0,7 mm 2 cub post-it 1 dosar carton cu sina albe 40 dosar plastic 135 evidentiator schneider galben 4 evidentiator schneider verde 2 folii protectie-100 buc/set 2 Hartie xerox A4 (top) 115 marker negru centropen 2 varfuri 2 Marker negru varf subtire 4 mine creion mecanic 0,5 mm 2 mine creion mecanic 0,7 mm 3 pasta corectoare 2 perforator mare 60 coli 1 pix albastru 19 pix albastru cu gel 0,5 mm 7 pix negru cu gel 3 radiera 2 scotch mic 1 sfoara 2
- Număr anunț
- DA25959214
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.869,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.869,85 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.