Atribuită Cumpărare directă

Servicii medicale de medicina muncii pentru functionar public constand in examen clinic general cu eliberarea fisei de aptitudine si examen psihologic.

Număr anunț
DA25958921
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BIHOR (CUI 12324035)
Furnizor / câștigător
MEDICRIS SRL (CUI 13663110)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat