Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE TELEFONIE SI DE TRANSMISIE DE DATE - 1 SERVICIU DE METRONET CU LATIME DE BANDA 50/100MB/S, 7 SERVICII DE VOCE FIXA ,5 SERVICII INTERNET BUSINESS,2 ABONAMENTE DE DATE MOBILE PENTRU TABLETE - CONTRACTUL SE INCHEIE PE 5 LUNI CU POSIBILITATEA PRELUNGIRII PRIN ACT ADITIONAL PANA LA 31.12.2020 PENTRU UN MAXIM ESTIMAT DE 4 LUNI PANA LA APROBAREA NOULUI BUGET DE VENITURI SI CHELTUIELI AFERENT ANULUI 2021 -
- Număr anunț
- DA25957292
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC PECIU NOU (CUI 4638223)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.905,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.905,10 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.