Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI REGISTRU 100 FILE COPERTA CARTON CAIET A4 100 FILE MATE/DICTANDO CAIET A5 48 FILE DOSAR CARTON ALB INCOPCIAT 1/1

Număr anunț
DA25955570
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,94 RON
Valoare atribuită
150,94 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,94 RON

din 150,94 RON estimat