Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie , transport si livrare echipament pentru curatarea intensiva a tuturor pardoselilor lavabile, a mochetelor si pentru lustruire astfel: 1.Monodisc profesional Sprintus EM 17 EVO - 1 buc ; 2.Detergent concentrat curatare mochete Carpasol 10 L - 2 buc; 3.Pad textil curatare mochete 2 in 1 - 2 buc
- Număr anunț
- DA25958136
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
- Cod CPV
- 42999200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.416,48 RON
- Valoare atribuită
- 3.416,48 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.