Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Smart SAMSUNG 32T4302, HD, HDR, 80 cm, conform referatului de necesitate nr. 12013/08.07.2020, al Cresei nr. 1

Număr anunț
DA25959225
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.722,47 RON
Valoare atribuită
2.722,47 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.722,47 RON

din 2.722,47 RON estimat