Atribuită Cumpărare directă

1 CABLU CYABY-F 4x4 3525 ML 15 6,63 99,45 18,8955 2 SCH 4P 32A iC60N 10KA A9F74432 2165 Buc 1 68,83 68,83 13,0777 3 TABLOU 6 LOCURI FREDER 32-300/6 5629 Buc 1 11,1 11,1 2,109

Număr anunț
DA25957860
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31321200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,38 RON
Valoare atribuită
179,38 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,38 RON

din 179,38 RON estimat