Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii, intretinere, verificare, revizii tehnice periodice echipamente de sterilizare Sterilizator HS6610 EC-1 - Neurochirurgie - 1 buc Sterilizator HS33 - Neurochirurgie Maxilo-Faciale II Oftalmologie - 3 buc Sterilizator HS5510 - Chirurgie II - 1 buc Masina de spalat instrumentar seria 46-4 - Neurochirurgie - 1 buc Masina de lipit GS45 - Chirurgie I - 1 buc Masina de lipit pungi - Neurochirurgie - 1 buc Clinica Obsterica-Ginecologi "Dominic Stanca": Sterilizator Trans 160l - Clinica Ortopedie -Maxilo-Faciale II, Urgente ORL - 4 buc
- Număr anunț
- DA25955356
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.960 RON
- Valoare atribuită
- 39.960 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.