Atribuită
Cumpărare directă
5946046154800 EMAIL IDEEA MARO 4L BUC 2.00*83.95 5946046021546 EMAIL OCRU LUMINOS 4L BUC 1.00*75.55 5946046115658 DILUANT 551 0.9L BUC 4.00*10.00 9002588726762 PENSULA LATA MANER BEJ 9 ST 70MM BUC 1.00*13.03 9002588726755 PENSULA LATA MANER BEJ 9 ST 60MM BUC 2.00*9.66 6984000083208 SMIRGHEL PES 861K RUL 115 5 BUC 1.00*17.56 9002588224961 REZERVA TRAFALET DE LACUIT SUPERFIN 110MM BUC 4.00*4.12 9002588426846 MANUSI MAXI GRIP XXL/11 BUC 3.00*12.18 9002588224152 SET LACUIT MARE ROLA 10 CM BUC 2.00*7.98
- Număr anunț
- DA25964394
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 402,35 RON
- Valoare atribuită
- 402,35 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.