Atribuită Cumpărare directă

cartuse de toner pt imprimantele xerox wc 3615 dn,canon mf 5940,hp lj p1102,hp lj 1012,brother hl 2312d,brother dcp 1510e

Număr anunț
DA25968143
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA OLT (CUI 12363468)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.491,59 RON
Valoare atribuită
1.491,59 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.491,59 RON

din 1.491,59 RON estimat