Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea Contractanta doreste sa achizitioneze urmatoarele produse de curatenie: Rezerva mop mopuri rotativ din bumbac, prosop rola hartie derulare centrala 300m, Hartie igienica trei 3 straturi zewa,Domestos detergent dezinfectant pardoseli profesional DOMESTOS 5l,Matura maturi plastic pvc pp cu euro FIR LUNG cu coada din lemn,Manusi pentru menaj menajere marimea M,Saci menajeri menaj 120 l, Odorizant de pentru camera spray 350ml 350 ml SANO FRESH HOME PROFESIONAL,Detergent de pentru vase lichid 800ml 800 ml FAIRY,Bureti burete de pentru vase cu canelura 9 x 6 x 3 9x6x3 9*6*3 cm,Laveta din bumbac 30x30cm-2 buc/set, Sapun lichid igienizant SANO HH TECHNO HH TECHNO 4 L
- Număr anunț
- DA25968295
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PROTECTIE CIVILA SI VOLUNTARIAT BUCURESTI S.A. (CUI 37991310)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.414,09 RON
- Valoare atribuită
- 2.414,09 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.