Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN- 30265310 Confectionate din carton alb. Fiecare parte a cutiei poate fi inscriptionata. Arhivarea documentelor fara a fi necesara prinderea acestora. Fabricate din carton 100 % reciclat, produs 100% reciclabil. Dimensiuni ( L x H x l ): 345 x 100 x 245 mm Cotor 100 mm pentru format A4 si foolscap. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro mai COD INTERN- 30265210 Confectionate din carton alb. Fiecare parte a cutiei poate fi inscriptionata. Arhivarea documentelor fara a fi necesara prinderea acestora. Fabricate din carton 100 % reciclat, produs 100% reciclabil. Dimensiuni ( L x H x l ): 345 x 150 x 245 mm Cotor 150 mm pentru format A4 si foolscap. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu 0751062801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro mai COD INTERN- 30265410 Confectionate din carton alb. Fiecare parte a cutiei poate fi inscriptionata. Arhivarea documentelor fara a fi necesara prinderea acestora. Fabricate din carton 100 % reciclat, produs 100% reciclabil. Dimensiuni ( L x H x l ): 345 x 200 x 245 mm Cotor 200 mm pentru format A4 si foolscap. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu 0751062801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro mai putin
- Număr anunț
- DA25965103
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30193700-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 430 RON
- Valoare atribuită
- 430 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.