Atribuită
Cumpărare directă
SIR DE CLEME 10MM 8-010 dab 01-562DAB SIR DE CLEME 12 PERECHI 16MM DAB PATRON FUZIBIL MINION 10X38 10A PATRON FUZIBIL MINION 10X38 16A PATRON FUZIBIL MINION 10X38 6A BANDA IZOLAT 20M Tracon DOZA SERIABILA ASD 70 Legrand DAB Corp led 12W ST-rotund alb/l.alba 21-012101 dab 06-1210 DAB Corp led 25W ST patrat alb/l.alba 21-0252101 27.5X27.5 APLICA LED CU SENZOR DE PREZENTA CAPAC DOZA 80 DAB 39-055 CAPAC DOZA 110MM DAB 39-056 cu urechi
- Număr anunț
- DA25966150
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.315,12 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.