Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE MANOPERA: REUNPLUT CIRCUIT CLIMA 1BUC X 88.24 LEI; CURATAT FRANA 0.8 H X 88.24 ... mai departe

Număr anunț
DA25975844
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HARGHITA (CUI 4245712)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,71 RON
Valoare atribuită
373,71 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,71 RON

din 373,71 RON estimat