Atribuită Cumpărare directă

Diverse aparate/ echipamente pentru amenajare spatiu de joaca pentru copii, in zona bl B5, bdul 1 Decembrie, respectiv: - Balansoar 2 persoane, 3m - 2 buc. - Hinta cu doua locuri - 1 buc. - Figurina pe arc (ursulet si delfin) -2 buc. - Hinta cu doua locuri si scaun protectie - 1 buc. - Tobogan 2 m cu platforma si figurina - 1 buc. - Carusel tip platforma - 1 buc.

Număr anunț
DA25976458
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.450 RON
Valoare atribuită
12.450 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.450 RON

din 12.450 RON estimat