Atribuită Cumpărare directă

CONSTATARE SI REPARATIE ECHIP DE VENTILATIE SI AER CONDITIONAT AERMEC, demontare - montare cutie ventilatie cu inlocuire filtre aer, verificat si curatat instalatie de evacuare a lichidului de la condens, lubrifiat, verificat agregate si sigilare cutie ventilatie

Număr anunț
DA25978373
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
42500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat