Atribuită
Cumpărare directă
SOLUTIE GRESIE-FAIANTA FLORAL 5L L 200 SOLUTIE SPATII SANITARE TIP DOMESTOS 5L L 100 DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE 750ML TIP SANYTOL BUC 50 SOLUTIE ANTICALCAR CU PULVERIZATOR TIP SANO 750ML BUC 50 DETERGENT UNIVERSAL MULTISUPRAFETE TIP HYGENIUM L 50 DETERGENT PARDOSELI 10L TIP SANO S-255 FRESH L 100 SACI MENAJ 35L 50BUC/SET ROLE 100 SACI MENAJ 60L 50BUC/SET ROLE 50 SACI MENAJ 120L 10BUC/SET ROLE 50 SACI MENAJ 240L 10BUC/SET ROLE 50 LAVETA MICROFIBRA MULTIFUNCTIONALA TIP PROSOP BUMBAC SET 50 MOP BUMBAC 200GR BUC 100 GALEATA PATRATATA CU STORCATOR 15L BUC 20 MATURA SORG CU COADA LEMN BUC 10 MATURA NUIELE CU COADA LEMN BUC 50 MATURA PLASTIC CU COADA BUC 20 FARAS PLASTIC CU COADA BUC 25 SPRAY MOBILA 300ML BUC 20
- Număr anunț
- DA26008045
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.028 RON
- Valoare atribuită
- 5.028 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.