Atribuită
Cumpărare directă
1 EL CAPITAN-HARTIE IGIENICĂ ALBA*3 STRATURI,115 FOI/ROLA,62 G/ROLA,12.65 M/ROLA*8 ROLE/SET ROLA 500 2 SANO CLOR 1 L L 40 3 ROMCHIM-SAPUN LICHID CU POMPA DOZATOARE TOP*500 ML FLACON 48 4 PRONTO SPRAY MOBILA*300 ML FLACON 24 5 SANO POLIWIX PARQUET 2 L FLACON 15 6 SANO POLIWIX CERAMIC 2L FLACON 15
- Număr anunț
- DA25983378
- Autoritate contractantă
- ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.093,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.093,51 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.