Atribuită
Cumpărare directă
1. CONDICA PREZENTA CARTONATA 2. BIBLIORAFT 7.5 CM -( 1 buc. albastru + 1 buc. rosu) 3. FOLIE PROTECTIE DOCUMENTE, A4, NOKI ( FOLII ) 4. DOSAR PLASTIC (5 buc. rosu+5 buc. albastru) 5. PIX K15 6. HARTIE XEROX A4 7. MARKER EVIDENTIATOR ( 4 buc. diverse culori + 2 buc. negru) 8. AGRAFE 33 MM 9. CORECTOR CU PENSULA 11. POST-IT 76X76 NOTES
- Număr anunț
- DA25983504
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275,28 RON
- Valoare atribuită
- 275,28 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.