Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi din inox Cod Produs: SANSE340 Caracteristici: Capacitate: 20 litri Material: Inox Carcasa rezistenta, inoxidabila Forma rotunda Pedala si galeata interioara din plastic Diametru 29 cm si inaltime 44.5 cm

Număr anunț
DA25978689
Autoritate contractantă
Muzeul National al Carpatilor Rasariteni (CUI 10272223)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,50 RON
Valoare atribuită
489,50 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,50 RON

din 489,50 RON estimat