Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA : Prima: 655,84 RON, valabilitate 12 luni, de la 25.07.2020-24.07.2021, Autoutilitara/Piaggio/cilindrica 1296/putere 48/nr. locuri 2/masa 1550.

Număr anunț
DA25972611
Autoritate contractantă
COMUNA FRUMOASA (CUI 4246173)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,84 RON
Valoare atribuită
655,84 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,84 RON

din 655,84 RON estimat