Atribuită Cumpărare directă

Lampa masurare ioni cu diametrul de 1.90 cm Nota: Aceasta piesa de schimb este necesara reparatiei Spectrometrului de masă prevazut cu cromatograf de lichide (sistem nano-LC/MS), cod LCMS 11-02 “Orbitrap Velos Pro” Numar de referinta SEAP: 00105-01525.

Număr anunț
DA25968463
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.648 RON
Valoare atribuită
3.648 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.648 RON

din 3.648 RON estimat