Atribuită Cumpărare directă

Folie laminare A3/100 microni - 2 topuri; Folie laminare A4/100 microni - 2 topuri; Etichete albe autiadezive/1/A4 - 1 top; Hartie photo A4, 140 grame - 5 topuri; DVD-RW , 4.7 GB 4.7GB 16X 16 X VERBATIM - 25 buc.; Hartie carton digitala A4 90g r grame /mp 500 coli / top COLOTECH XEROX - 2 topuri. Transport inclus in pret.

Număr anunț
DA25987732
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,68 RON
Valoare atribuită
360,68 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,68 RON

din 360,68 RON estimat