Atribuită Cumpărare directă

DIMENSIUNI: 200x300x0.025 mm (grosime 25 microni) 50 buc/set - 1-1.5kg ............................4.54 lei/set DIMENSIUNI: 200x300x0.025 mm (grosime 25 microni) 100 buc/set - 1-1.5kg ............................7.60 lei/set DIMENSIUNI: 240x360x0.025-0.03 mm (grosime 30 microni) 50 buc/set - 2kg ..................................4.95 lei/set DIMENSIUNI: 240x360x0.025-0.03 mm (grosime 30 microni) 100 buc/set - 2kg ..................................8.00 lei/set DIMENSIUNI: 270x380x0.03 mm (grosime 30 microni) 50 buc/set - 3kg .................................5.32 lei/set DIMENSIUNI: 270x380x0.03 mm (grosime 30 microni) 100 buc/set - 3kg ..................................8.95 lei/set DIMENSIUNI: 350x550x0.035 (grosime 35 microni) 50 buc/set - 5kg ..................................7.20 lei/set DIMENSIUNI: 350x550x0.035 mm (grosime 35 microni) 100 buc/set - 5kg ..................................12.70 lei/set Executate din granule virgine din polietilena LDPE cu denistate 0.923g/dmc, de culoare natur . Rezistenta mare la soc , la tranctiune cu o alungire la rupere de minim 600% . Termosuturile sunt continue si nu permit scurgeri de lichid . Mod de ambalare : -set a cate 50 buc /set , apoi baxuri a cate 20de seturi (1000 pungi ) --set a cate 100 buc /set , apoi baxuri a cat

Număr anunț
DA25986824
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat