Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant suprafete pe baza de alcool 75% 5 L PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO K-SEPT Igienizant de Suprafete pe baza de alcool 75 TP2 Omoara bacteriile si este un excelent antiseptic pentru suprafete Substanta activa: etanol CAS-64-17-5 75%. Utilizare: Se utilizeaza nediluat pentru igienizarea suprafetelor (birouri, spatii de locuit, institutii de invatamant, spatii industriale, domeniu public, mobilier, usi). Timp de actiune: 1 minut. Nu necesita clatire. Contine: alcool etilic denaturat (etanol) 75%, apa demineralizata. Avantaje: - omoara virusurile si bacteriile. - nu este necesar sa clatiti. Ambalaj: 5 L. Termen de livrare 22.07.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare.
- Număr anunț
- DA25984517
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare atribuită
- 1.125 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.