Atribuită Cumpărare directă

PRODUSELE SA FIE FACTURATE DISTINCT ASTFEL: 1 FACTURA: HARTIE IGIENICA 2 BAXURI - SAPUN LICHID 5 L - 5 BAXURI - CIF - 22 BUC - DOMESTOS 20 BUC - CLIN 14 BUC - SACI MENAJERI 60 L - 70 ROLE - SACI MENAJERI 120 L- 125 ROLE 2.RESTUL PRODUSELOR PE O FACTURA DISTINCTA

Număr anunț
DA25996854
Autoritate contractantă
Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.910,85 RON
Valoare atribuită
2.910,85 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.910,85 RON

din 2.910,85 RON estimat