Atribuită Cumpărare directă

TONER CANON CF 226 CRG-052 COMPATIBIL, TONER CANON CF 226 CRG-052 COMPATIBIL, TONER HP CE 278A-728 COMPATIBIL, Cartus Cerneala Epson T8651 C13T865140

Număr anunț
DA25983566
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.024,32 RON
Valoare atribuită
1.024,32 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.024,32 RON

din 1.024,32 RON estimat